Uuenenud Muinasjutu fotostuudio

Muinasjutustuudio on loodud, et pakkuda lapsevanematele võimalust täita nii enda kui oma laste väikesi unistusi täiesti omalaadsete ja Eestis seni ainulaadsete fotode näol. Teie lapsed saavad tunda end ehtsate printsesside, haldjate, printside või mistahes muinasjutu kangelastena. Stuudio on kui väike muinasjutumets kauni tiigi kaldal, kus on võimalik otsida aardeid, lugeda võluraamatuid, suhelda loomadega ja unistada laternavalgusel veepeegelduses.

Muinasjutustuudio erineb teistest stuudiotest seetõttu, et meie eesmärgiks pole pakkuda suurt hulka keskpäraseid fotosid, vaid pigem vähem, kuid see-eest väga kõrge kvaliteedi ja sisuga postkaardilikke pilte, mis jäävad nii Teile kui Teie lastele kauniks mälestuseks alatiseks. 

Uues Muinasjutustuudios on iidne loss (torn) keset ürgset džunglit, mille keskmes on jõgi ja seda ületav sild. Tegemist on seni kõige suurema Muinasjutustuudio ülesseadega ja võimaldab pildistada lapsi ka püstises asendis ja tegevuses - kas siis torni uste vahelt välja piiludes, silda ületades, aardelaekast varandust otsides või lugedes maagilist Muinasjuturaamatut.


Uuenenud Muinasjutu fotostuudio Uuenenud Muinasjutu fotostuudio Uuenenud Muinasjutu fotostuudio Uuenenud Muinasjutu fotostuudio Uuenenud Muinasjutu fotostuudio Uuenenud Muinasjutu fotostuudio Uuenenud Muinasjutu fotostuudio Uuenenud Muinasjutu fotostuudio Uuenenud Muinasjutu fotostuudio Uuenenud Muinasjutu fotostuudio Uuenenud Muinasjutu fotostuudio Uuenenud Muinasjutu fotostuudio Uuenenud Muinasjutu fotostuudio Uuenenud Muinasjutu fotostuudio Uuenenud Muinasjutu fotostuudio
eelmine | järgmine