Lapseootuse fotosessioon Kerliga

Kerli valis mind oma lapseootuse fotograafiks läbi Facebooki kampaania ja meie eesmärk oli teha võimalikult palju erinevaid ilusaid pilte. Selle jaoks planeerisime kasutada nelja erinevat lapseootuse kleiti, rohkelt erinevaid ehteid ja muid aksessuaare. Loomulikult tuli vastavalt riietusele ja stiilile valida ka sobiv taustafoon.

Kerliga sujus sessioon väga ladusalt, sest ta oli kõikide meie ettepanekutega koheselt nõus ja oli valmis kõike proovima. Selliselt läks aeg kiirelt, sest tegime Kerlist pilte nii püsti, istudes kui ka lamades. Kasutasime suuri peegelpindasid, et anda piltidele veel üks lisamõõde ja efekt. Lapseootuse fotosessioonid juba ise pakuvad rohkelt erinevaid võimalusi läbi erinevate värvide, lisaks erinevad poosid ja pilgud.

Meie jäime Kerli ja tema modellitööga väga rahule ja samuti kirjutas Kerli kohe peale sessiooni ja avaldas oma suurimat rahulolu piltide üle.

Lapseootuse fotosessioon Kerliga Lapseootuse fotosessioon Kerliga Lapseootuse fotosessioon Kerliga Lapseootuse fotosessioon Kerliga Lapseootuse fotosessioon Kerliga Lapseootuse fotosessioon Kerliga Lapseootuse fotosessioon Kerliga Lapseootuse fotosessioon Kerliga Lapseootuse fotosessioon Kerliga Lapseootuse fotosessioon Kerliga Lapseootuse fotosessioon Kerliga Lapseootuse fotosessioon Kerliga
eelmine | järgmine