Kadri lapseootuse fotosessioon

Kuna Kadri ootab oma esimest tütart, siis oli seekordse lapseootuse fotosessiooni eesmärgiks luua hästi kerged, roosa alatooniga pildid. Lapseootuse fotograafina püüan alati lähtuda inimese enda olekust ja iseloomust ning seda kajastada ka piltidel. Kadri puhul oli koheselt selge, et määravaks saavad heledad pastelsed toonid ning hästi puhas üldmulje. Kogu beebiootuse fotosessioon kulges üsna kiirelt ja positiivselt. Kadri tuli kõikide ideede ja mõtetega koheselt kaasa ja oli valmis ka väga kannatlikult valitud poosis ootama, kui sättisin välke või oli vaja kiiresti vahetada akusid.

Sellises positiivses fotosessiooni õhkkonnas on mul fotograafina alati väga meeldiv oma tööd teha ja tekib koheselt ka sisemine surve anda endast 110%. Lapseootuse pildistamine on ka väga hea valdkond, mis võimaldab alati luua midagi varasemast teistmoodi ja välja tuua kõik ideed ning proovida uusi lähenemisi.

Vaata ka teiste lapseootuse fotosessioonide pilte:
https://www.tarvoalev.eu/ee/1599/lapseootuse_fotograaf

Kadri lapseootuse fotosessioon Kadri lapseootuse fotosessioon Kadri lapseootuse fotosessioon Kadri lapseootuse fotosessioon Kadri lapseootuse fotosessioon Kadri lapseootuse fotosessioon Kadri lapseootuse fotosessioon Kadri lapseootuse fotosessioon Kadri lapseootuse fotosessioon Kadri lapseootuse fotosessioon
eelmine | järgmine