Marini beebiootuse fotosessioon

Mariniga käisime beebiootuse pilte tegemas Muraste kandis mere ääres ja metsas. Kuna hetkel on väga ilus kevadine tärkav loodus ja õhtune päike paistab madalalt puude vahelt läbi, siis oli kindel plaan teha osad pildid metsas, et seda looduse ilu pildile jäädvustada.

Lapseootuse fotosessiooni teise poole tegime mere ääres ja osad pildid ka koos mehe ning 2-aastase tütrega.

Nagu ikka minu fotosessioonidel, siis osad ideed olid algselt juba paigas ja teine pool sündis käigu pealt vastavalt olukorrale, mis võttekohas vastu vaatas. Nii ka pilt mahalangenud puul, mis tundus minu jaoks väga ahvatlev pildistamiskoht olevat. Õnneks oli ka Marin valmis mõtlema "raamidest välja" ja nii oligi ta koheselt valmis katsetama. Tulemuseks väga efektne ja tavalisest mõnevõrra erinev lapseootuse pilt.

Marini beebiootuse fotosessioon Marini beebiootuse fotosessioon Marini beebiootuse fotosessioon Marini beebiootuse fotosessioon Marini beebiootuse fotosessioon Marini beebiootuse fotosessioon Marini beebiootuse fotosessioon Marini beebiootuse fotosessioon Marini beebiootuse fotosessioon Marini beebiootuse fotosessioon Marini beebiootuse fotosessioon Marini beebiootuse fotosessioon Marini beebiootuse fotosessioon Marini beebiootuse fotosessioon
eelmine | järgmine