Marelle fotosessioon lemmikloomaga

Fotosessioonid koos lemmikuga omavad minu jaoks alati suurt tähendust - eriti kui need on fotosessioonid koeraga. Eile oli mul au pildistada pikakarvalist emast saksa lambakoera, kelle ema oli kunagi väga suureks konkurendiks, kui võistlesin oma saksa lambakoeraga erinevatel kuulekuse ja põllujälje ja IPO võistlustel.

Hetkel on väga õige hetk tulla oma lemmikuga fotosessioonile, sest loodus pakub väga häid võimalusi - koera jaoks pole liiga külm ega ka liiga palav ja fotosessioonide hinnad algavad kõigest 80 eurost.

Koeraga fotosessioonidel teen pilte nii koerast üksi kui ka kogu perega koos. Liigume üsna palju ja nii saab rohkelt pilte erinevates situatsioonides ja huvitavate taustadega.

Peale sessiooni saadan kõik pildid valikpiltidena, mille hulgast on võimalik valida just endale meeldivad pildid.

Vaata kindlasti ka pilte teistelt fotosessioonidelt:
https://www.tarvoalev.eu/ee/1601/lemmiklooma_fotograaf


Marelle fotosessioon lemmikloomaga Marelle fotosessioon lemmikloomaga Marelle fotosessioon lemmikloomaga Marelle fotosessioon lemmikloomaga Marelle fotosessioon lemmikloomaga Marelle fotosessioon lemmikloomaga Marelle fotosessioon lemmikloomaga Marelle fotosessioon lemmikloomaga Marelle fotosessioon lemmikloomaga Marelle fotosessioon lemmikloomaga Marelle fotosessioon lemmikloomaga Marelle fotosessioon lemmikloomaga Marelle fotosessioon lemmikloomaga Marelle fotosessioon lemmikloomaga Marelle fotosessioon lemmikloomaga Marelle fotosessioon lemmikloomaga
eelmine | järgmine