Perepildistamine mere ääres

Silja pere soovis oma perest fotosessiooni suvises mererannas. Valisime asukohaks välja Tilgu sadama läheduses asuva mereranna, kus olen varasemaltki fotosessioone teinud, sest seal on palju erinevaid vaateid ja võimalusi - on liivast randa, suuri rändrahne, aga ka kivist randa puude all.

Fotosessioon kestis umbes 1,5 tundi ja selle jooksul tegime rohkelt erinevaid pilte - nii kogu perega koos, lastest eraldi, vanematest eraldi, aga ka igast ühest üksikult. Pere fotosessioonid on alati väga meeleolukad ja aktiivsed, sest lastel on pildistamisest oma arusaam ja kui on võimalik teha ka jooksime või hüppamise pilte, siis on see nende jaoks eriti põnev. Nii läks ka seekord ja poisid ei tahtnud üldse lõpetada ning oleksidki võinud jääda kõrgemalt servalt liivale hüppama ja siis kohe tormata minu juurde, et näha, millise pildi suutsin kinni püüda.


Perepildistamine mere ääres Perepildistamine mere ääres Perepildistamine mere ääres Perepildistamine mere ääres Perepildistamine mere ääres Perepildistamine mere ääres Perepildistamine mere ääres Perepildistamine mere ääres Perepildistamine mere ääres Perepildistamine mere ääres Perepildistamine mere ääres Perepildistamine mere ääres Perepildistamine mere ääres Perepildistamine mere ääres Perepildistamine mere ääres Perepildistamine mere ääres Perepildistamine mere ääres Perepildistamine mere ääres Perepildistamine mere ääres Perepildistamine mere ääres Perepildistamine mere ääres Perepildistamine mere ääres Perepildistamine mere ääres
eelmine | järgmine