Sandra koolilõpus sessioon perega

Sandra soovis koolilõpetamise puhul teha kauni fotosessiooni koos perega Kumna mõisas, et jäädvustada nii ilusaid pilte kui ka lustakamaid kaadreid, mis jääks meenutama seda tähtsat hetke tema elus.

Kuna tegemist väga uhke mõisaga, siis tegime pilte nii sees kui ka väljas, et jääduvasta kogu seda ilu maksimaalselt. Koolilõpetamise puhul on tänasel päeval üsna tavapärane, et korraldatakse eraldi fotosessioon kas looduses või mõnes kaunis paigas, et lisaks tavapärastele lillede ja tunnistusega piltidele oleks meenutuseks olemas ka veidi erinevad kaunid pildid enda poolt valitud asukohas.


Sandra koolilõpus sessioon perega Sandra koolilõpus sessioon perega Sandra koolilõpus sessioon perega Sandra koolilõpus sessioon perega Sandra koolilõpus sessioon perega Sandra koolilõpus sessioon perega Sandra koolilõpus sessioon perega Sandra koolilõpus sessioon perega Sandra koolilõpus sessioon perega Sandra koolilõpus sessioon perega Sandra koolilõpus sessioon perega Sandra koolilõpus sessioon perega Sandra koolilõpus sessioon perega Sandra koolilõpus sessioon perega Sandra koolilõpus sessioon perega Sandra koolilõpus sessioon perega Sandra koolilõpus sessioon perega
eelmine | järgmine