Elle-Malli ja Siimu pulmafotod

Mul oli äärmiselt suur au olla Siimu ja Elle-Malli pulmas fotograafiks. Iga kord, kui olen pulmas osutanud fotograafi teenust, siis on see minu jaoks üsna ärev hetk, sest sisemine kohusetunne ja vastutus on väga suur. Minu sooviks on alati anda endast parim ja luua päeva jooksul pildid, mille üle saan ise uhkust tunda, aga eelkõige, et noorpaar oleks igati rahul ja saaks just sellise fotojäädvustuse nagu nad unistasid või isegi veelgi enamat.

Minu silmeläbi on kõige olulisemaks just tseremoonia ja ilupildid, sest just nende kaadrite hulgast tekivad need ka pildid, mis leiavad tee pildialbumisse ja suures formaadis seinale, kus fotod elavad edasi väga pikalt ja mida vaatavad ka noorpaari lapsed, lapselapsed ja ehk ka veelgi kaugemad järeltulijad. 

Püüdsin ka seekord anda endast maksimumi ja teha midagi erinevat võrreldes eelneva pulmapildistamisega. Püüan alati leida midagi uut ka enda jaoks ja seeläbi ennast pidevalt edasi arendada. Pulmapiltide tegemisega alustasime hommikul, kus tegime kauneid pilte ettevalimustusest ja detailidest - nii pruudikleidist, kimbust, kingadest ja ka sõrmustest, aga ka sellest, kuidas pruut tegi viimaseid sättimisi enda soengu juures, pani kõrvarõngaid kõrva ja ka peigmehest mansetinööpe kinnitades, kingapaelu sidudes, aga ka kordamööda pruudist/peiust, kes unistavalt läbi akna kaugusesse vaatasid ja edasise päeva ilule mõtlesid.

Järgmiseks tegime paaritunnise ilupiltide sessiooni lähedalasuvas mõisapargis. Seejärel suundusime tagasi tseremooniapaika, kus oli väga kaunis saar ja seda ühendav rippsild. Päev oli äärmiselt ilus - võis isegi olla, et tegemist oli suve kõige soojema päevaga. Peale tseremooniat grupipildid, pruutpaari saatmine pulmarongile ja siis sõit peopaika. Peopaigas kõik olulisemad hetked - kõned, avavalss, esimsed tantsud, õnnitlemised ja lisaks ka pildid väiksemates gruppides. Päikeseloojangu ajal käisime veel peopaiga läheduses heinamaal tegemas kauneid ilupilte loojuva päikese valguses.

Sellest päevast kokku tuli väga palju kauneid pilte, millest ka osa siinsel Teieni toon.


Elle-Malli ja Siimu pulmafotod Elle-Malli ja Siimu pulmafotod Elle-Malli ja Siimu pulmafotod Elle-Malli ja Siimu pulmafotod Elle-Malli ja Siimu pulmafotod Elle-Malli ja Siimu pulmafotod Elle-Malli ja Siimu pulmafotod Elle-Malli ja Siimu pulmafotod Elle-Malli ja Siimu pulmafotod Elle-Malli ja Siimu pulmafotod Elle-Malli ja Siimu pulmafotod Elle-Malli ja Siimu pulmafotod Elle-Malli ja Siimu pulmafotod Elle-Malli ja Siimu pulmafotod Elle-Malli ja Siimu pulmafotod Elle-Malli ja Siimu pulmafotod Elle-Malli ja Siimu pulmafotod Elle-Malli ja Siimu pulmafotod Elle-Malli ja Siimu pulmafotod Elle-Malli ja Siimu pulmafotod Elle-Malli ja Siimu pulmafotod Elle-Malli ja Siimu pulmafotod Elle-Malli ja Siimu pulmafotod Elle-Malli ja Siimu pulmafotod Elle-Malli ja Siimu pulmafotod Elle-Malli ja Siimu pulmafotod Elle-Malli ja Siimu pulmafotod Elle-Malli ja Siimu pulmafotod Elle-Malli ja Siimu pulmafotod Elle-Malli ja Siimu pulmafotod Elle-Malli ja Siimu pulmafotod Elle-Malli ja Siimu pulmafotod Elle-Malli ja Siimu pulmafotod Elle-Malli ja Siimu pulmafotod Elle-Malli ja Siimu pulmafotod Elle-Malli ja Siimu pulmafotod Elle-Malli ja Siimu pulmafotod Elle-Malli ja Siimu pulmafotod
eelmine | järgmine