Janne perepildistamine Altjal

Janne sooviks oli saada kaunid perepildid Lahemaa kandis. Pakkusin välja fotosessiooni asukohaks mereäärse Altja küla, kus saaks teha erinevaid kauneid pilte nii mere ääres, kui ka vanade rehielamute taustal. Oli väga soe ja päikseline suvine päev. Pereisa võttis sessioonile kaasa ka oma lõõtsa ja soovisin kindlasti seda elementi kasutada ka osadel piltidel.

Altja pakkus kauneid võttekohti ja tegime pilte nii igast pereliikmest eraldi, kõik koos, aga ka lastest eraldi ja osad pildid ka ainult vanematest. Kogu sessioon möödus väga lõbusalt, sest tegemist perega, kus armastati head huumorit ning kõik pereliikmed tundsid end väga vabalt ja ei olnud hetkekski muret, et keegi oleks liialt krampis või peaks midagi ülemäära pingutama. Mulle fotograafina oli selline olukord lausa ideaalne, sest pidin vaid välja valima konkreetsed võttekohad ja pere tuli iga ideega ka koheselt kaasa.


Janne perepildistamine Altjal Janne perepildistamine Altjal Janne perepildistamine Altjal Janne perepildistamine Altjal Janne perepildistamine Altjal Janne perepildistamine Altjal Janne perepildistamine Altjal Janne perepildistamine Altjal Janne perepildistamine Altjal Janne perepildistamine Altjal Janne perepildistamine Altjal Janne perepildistamine Altjal Janne perepildistamine Altjal Janne perepildistamine Altjal Janne perepildistamine Altjal Janne perepildistamine Altjal Janne perepildistamine Altjal Janne perepildistamine Altjal Janne perepildistamine Altjal Janne perepildistamine Altjal Janne perepildistamine Altjal Janne perepildistamine Altjal Janne perepildistamine Altjal Janne perepildistamine Altjal Janne perepildistamine Altjal Janne perepildistamine Altjal Janne perepildistamine Altjal Janne perepildistamine Altjal Janne perepildistamine Altjal Janne perepildistamine Altjal
eelmine | järgmine