Krista fotosessioon Tabasalus

Krista tuli fotosessioonile koos oma lapselapsega, sest oli saanud kingituseks meie fotostuudio kinkekaardi ja soovis selle realiseerida kaunil õhtusel sessioonil oma tütretütrega. Kuna Krista jaoks oli see elus esimene kord käia selliselt fotograafi juures, siis oli ta algselt üsna krampis ja muretses palju, kuidas ta ikkagi piltidele jääb ja kas üldse on võimalik temast teha kauneid pilte. Juba peale paari pildi tegemist sai ta ka ise selgelt aru, et tegemist pole üldse hirmsa ettevõtmisega, vaid tegelikult on täiesti lõbus ja ta tundis end juba palju kindlamalt.

Tegime pilte nii Kristast üksi, koos lapselapsega, aga ka lapsest eraldi. Jalutasime mööda Tabasalu randa ja pankranniku alust mereäärt ning tegime pilte erinevates kohtades, et lõpptulemuseks tekiks valik erinevatest piltidest.


Krista fotosessioon Tabasalus Krista fotosessioon Tabasalus Krista fotosessioon Tabasalus Krista fotosessioon Tabasalus Krista fotosessioon Tabasalus Krista fotosessioon Tabasalus Krista fotosessioon Tabasalus Krista fotosessioon Tabasalus Krista fotosessioon Tabasalus Krista fotosessioon Tabasalus Krista fotosessioon Tabasalus Krista fotosessioon Tabasalus Krista fotosessioon Tabasalus Krista fotosessioon Tabasalus Krista fotosessioon Tabasalus Krista fotosessioon Tabasalus
eelmine | järgmine