Laura ja Davidi lapseootuse pildistamine

Laura ja Davidi lapseootuse fotosessiooni jaoks valisime kauni mereäärse paiga Muraste ja Meriküla piirkonnas, kus asub väga imeline mererand, kus liigub enamasti üsna vähe inimesi, aga samas pakub erinevaid vaateid ja võimalusi kaunite piltide tegemiseks.

Lapseootuse pildid tegime fotostuudio kaunites kleitides ja püüdsime kasutada kõiki looduse poolt pakutud võimalusi - kaunist loojangueelset hetke, pilves taevast, kaunist kivist mereranda ja imelist päikeseloojangut. Beebiootuse fotosessioonid on alati väga südamlikud, sest üheaegselt saan piltidele püüda nii kaunist naiselikku ilu, lähedust ja midagi õrna, mida on keeruline sõnadesse panna. Koos lapse isaga piltidel on lisaks veel selline rüütellik foon, kus tulevane isa peegeldab samaaegselt õrnust, aga ka kindlat, julget ja kaitsvat poolt.


Laura ja Davidi lapseootuse pildistamine Laura ja Davidi lapseootuse pildistamine Laura ja Davidi lapseootuse pildistamine Laura ja Davidi lapseootuse pildistamine Laura ja Davidi lapseootuse pildistamine Laura ja Davidi lapseootuse pildistamine Laura ja Davidi lapseootuse pildistamine Laura ja Davidi lapseootuse pildistamine Laura ja Davidi lapseootuse pildistamine Laura ja Davidi lapseootuse pildistamine Laura ja Davidi lapseootuse pildistamine Laura ja Davidi lapseootuse pildistamine Laura ja Davidi lapseootuse pildistamine
eelmine | järgmine