Merily tüdrukuteõhtu fotosessioon

Merily alustas oma kirja juuli lõpus selliselt:

"Minu nimi on Merily ning leidsin Teie kontakti internetist pulmapilte sirvides. Kui ma Teie tehtud pilte nägin, siis teadsin kohe, et olen otsustanud, kes jäädvustab meie päeva. Elukaaslase Marekuga otsustasime, et soovime oma 9 aastat kooselu ametlikult kinnitada selle aasta sügisel- abielludes väikeses pereringis. "

Kui keegi kirjutab selliselt ja soovib fotosessiooni, siis tekitab see koheselt äärmiselt sooja tunde ja loomulikult annan endast parima, et jäädvustada parimad pulmapildid. Aga veel enne seda toimus Merily tüdrukuteõhtu, mille jaoks soovis sõbrannadega teha meelejääva ja tavalisest erineva sessiooni. Pakkusin fotosessiooniks välja võimaluse pildistada uhketes fotostuudio printsessikleitides Harku mõisa juures. Merily läks selle ideega koheselt kaasa ja kuigi pildistamisaeg oli üsna üürike, siis tegime koos kauni pildistamise.


Merily tüdrukuteõhtu fotosessioon Merily tüdrukuteõhtu fotosessioon Merily tüdrukuteõhtu fotosessioon Merily tüdrukuteõhtu fotosessioon Merily tüdrukuteõhtu fotosessioon Merily tüdrukuteõhtu fotosessioon Merily tüdrukuteõhtu fotosessioon Merily tüdrukuteõhtu fotosessioon Merily tüdrukuteõhtu fotosessioon Merily tüdrukuteõhtu fotosessioon Merily tüdrukuteõhtu fotosessioon Merily tüdrukuteõhtu fotosessioon Merily tüdrukuteõhtu fotosessioon Merily tüdrukuteõhtu fotosessioon Merily tüdrukuteõhtu fotosessioon
eelmine | järgmine