Mareku ja Merily pulma ilupiltide fotosessioon

Merily esimesest kirjast mulle olen juba siia blogisse kirjutanud, kuid toon selle veelkord välja:

"Minu nimi on Merily ning leidsin Teie kontakti internetist pulmapilte sirvides. Kui ma Teie tehtud pilte nägin, siis teadsin kohe, et olen otsustanud, kes jäädvustab meie päeva. Elukaaslase Marekuga otsustasime, et soovime oma 9 aastat kooselu ametlikult kinnitada selle aasta sügisel- abielludes väikeses pereringis."

Kuna tegemist oli tõeliselt hinge mineva pöördumisega, siis oli mul koheselt teadmine, et tahan need pulma ilupildid teha võimalikult kaunid ja sellised, et noorpaar tõeliselt rahule jääks. Kuigi pruudi ainus mure oli selles, et võib sattuda vihmane ilm ja see rikkuda ära pildid. Pulmapäeva ilm oli väga vahelduv ja paraku valdavalt vihmane, kuid see andis mulle veel eriti suure soovi teha pildid võimalikult säravad ja kajastada nendel nii pruutpaari tundeid ja ka rohkelt erinevaid ilusaid taustu.

Pildistasime kolmes erinevas võttepaigas - Vääna rannas, Naage koobaste juures ja Keila-Joal. Eesmärk polnud teha väga palju pilte, vaid pigem luua vähem, aga see-eest kauneid ja säravaid kaadreid. 

Siinse kirjutamise lõpetan taas Merily enda sõnadega, mille ta kirjutas mulle nüüd paar päeva tagasi, sest pulmafotograafi jaoks pole midagi paremat, kui siiras tänu tehtud töö eest:

"Tahtsin väga tänada Teid mega ilusate piltide eest 🙂 Oleme mehega ääretult rõõmsad, et olite nõus meie päeva jäädvustama ☺ Mees veel õhtul peale pilistamist ütles, et olete tõeline oma ala fanatt, sest ta arvas küll, et kes suudab kaks tundi pildistada ning leida neid erinevaid kohti 😀 SUUR- SUUR AITÄH TEILE!"


Mareku ja Merily pulma ilupiltide fotosessioon Mareku ja Merily pulma ilupiltide fotosessioon Mareku ja Merily pulma ilupiltide fotosessioon Mareku ja Merily pulma ilupiltide fotosessioon Mareku ja Merily pulma ilupiltide fotosessioon Mareku ja Merily pulma ilupiltide fotosessioon Mareku ja Merily pulma ilupiltide fotosessioon Mareku ja Merily pulma ilupiltide fotosessioon Mareku ja Merily pulma ilupiltide fotosessioon Mareku ja Merily pulma ilupiltide fotosessioon Mareku ja Merily pulma ilupiltide fotosessioon Mareku ja Merily pulma ilupiltide fotosessioon Mareku ja Merily pulma ilupiltide fotosessioon Mareku ja Merily pulma ilupiltide fotosessioon Mareku ja Merily pulma ilupiltide fotosessioon Mareku ja Merily pulma ilupiltide fotosessioon Mareku ja Merily pulma ilupiltide fotosessioon Mareku ja Merily pulma ilupiltide fotosessioon Mareku ja Merily pulma ilupiltide fotosessioon Mareku ja Merily pulma ilupiltide fotosessioon
eelmine | järgmine