Tootefotod ja toodete fotolavastused

Tarvo Alev Fotostuudios on võimalik lisaks inimeste pilistamisele teha ka väga kauneid tootefotosid. Pakume võimalust pildistada tooteid valgel taustal (kataloogide, e-poe või reklaamide jaoks). Lisaks pakume aga loovaid lahendusi tootelavastusteks. Toote fotolavastus tähendab seda, et lisaks tootele loome ka kauni tausta ja lisame piltidele erinevaid detaile, aksessuaare ja elemente vastavalt toote temaatikale ja kliendi soovile toote paremaks esitlemiseks. Toote fotolavastusi on võimalik teha vastavalt aastaajale ja hooajale, vastavalt toote koostisele või kasutamise otstarbele või vastavalt reklaamikampaania kontseptsioonile.

Selleks, et sünniksid imekaunid ja täpselt Teie vajadusi järgivad tootepildid, on esmatähtis eesmärgi püstitamine ja detailne sõnastamine. Kui Teil endal ei ole täielikku visiooni, siis pakume omalt välja erinevad ideed ja lahendused ning püüame üheskoos leida läbivad suunad. Seejärel asume tööle ja teeme hulga näidispilte, mille hulgast saate juba teha oma valiku, milliseid pildid soovite suunata põhjalikumale fototöötlusele.

Fotostuudios võimalik kasutada väga erinevaid aksessuaare, detaile, valguslahendusi. Lisaks ka auru ja uduefekti, suuri peegelpindu ja vajadusel ka olemasolevaid eristuudiolahendusi (detailid Muinasjutustuudiost, Jõulustuudiost vms). Soovi korral on võimalik leida fotosessioonile lisaks modellid või lemmikloomadele suunatud toodete juures leida sobivad modellid lemmikute hulgast. 

Vaata ka https://www.tarvoalev.eu/ee/1604/tootefotod_fotolavastused


Tootefotod ja toodete fotolavastused Tootefotod ja toodete fotolavastused Tootefotod ja toodete fotolavastused Tootefotod ja toodete fotolavastused Tootefotod ja toodete fotolavastused Tootefotod ja toodete fotolavastused Tootefotod ja toodete fotolavastused Tootefotod ja toodete fotolavastused Tootefotod ja toodete fotolavastused Tootefotod ja toodete fotolavastused Tootefotod ja toodete fotolavastused Tootefotod ja toodete fotolavastused Tootefotod ja toodete fotolavastused Tootefotod ja toodete fotolavastused Tootefotod ja toodete fotolavastused Tootefotod ja toodete fotolavastused Tootefotod ja toodete fotolavastused Tootefotod ja toodete fotolavastused Tootefotod ja toodete fotolavastused
eelmine | järgmine