Lauri ja Sirli pulmapildid

Lauri ja Sirli kaunis pulmapäev toimus oktoobri keskel Padisel. Pulma pildistamist alustasime hommikusest sättimisest, kus Sirlile tehti meiki ja soengut ühes kaunis mõisa toas ja Lauri sättis end ja lapsi valmis teises majesteetlikus ruumis. Mina pulmafotograafina sain ohtralt liikuda kahe toa vahel, et jäädvustada kõik kaunid hetked ja detailid. Seejärel liikusime mõisa terrassile, kus pruut ja peigmees nägid teineteist esimest korda pulmariietuses. Pulma ilupiltide fotosessiooni tegime Padise mõisa ja kloostri läheduses kasutades ära kaunist sügist ilma ja värve.

Pulma tseremooniaks oli valmis sätitud kaunis vanaegne saal Padise kloostris, mis kindlasti andis laulatusele juurde lisamõõtme oma iidse ja väärika atmosfääriga. Ka pulmapidu toimus sealsamas lähedal asuvas Padise Kastellis. Minule pulmafotograafina oli see päev väga suur väljakutse, sest sügisesel päeval muutuvad valgusolud pidevalt, õhtul läheb juba varakult hämaraks ja ka päevasel ajal vaheldus päike pilvedega väga kiirelt.

Lauri ja Sirli pulmapildid Lauri ja Sirli pulmapildid Lauri ja Sirli pulmapildid Lauri ja Sirli pulmapildid Lauri ja Sirli pulmapildid Lauri ja Sirli pulmapildid Lauri ja Sirli pulmapildid Lauri ja Sirli pulmapildid Lauri ja Sirli pulmapildid Lauri ja Sirli pulmapildid Lauri ja Sirli pulmapildid Lauri ja Sirli pulmapildid Lauri ja Sirli pulmapildid Lauri ja Sirli pulmapildid Lauri ja Sirli pulmapildid Lauri ja Sirli pulmapildid Lauri ja Sirli pulmapildid Lauri ja Sirli pulmapildid Lauri ja Sirli pulmapildid Lauri ja Sirli pulmapildid Lauri ja Sirli pulmapildid Lauri ja Sirli pulmapildid Lauri ja Sirli pulmapildid Lauri ja Sirli pulmapildid Lauri ja Sirli pulmapildid Lauri ja Sirli pulmapildid Lauri ja Sirli pulmapildid Lauri ja Sirli pulmapildid Lauri ja Sirli pulmapildid Lauri ja Sirli pulmapildid Lauri ja Sirli pulmapildid
järgmine