Talvine fotosessioon looduses

Jaanika sooviks oli saada oma perest talviseid ja tavapärasest erinevaid pilte. Just selliseid, kus oleks jäädvustatud soojad emotsioonid ja lähedus keset külma talve. Otsustasime sessiooni teha Vabaõhumuuseumis ja kuna oli ka kaunis talveilm, siis oli see lausa ideaalne koht pildistamiseks. Võtsin sessioonile kaasa ka stuudio laternad, et jätta piltidele veel üks täiendav lisaefekt, mis annaks juurde lisamõõtme.

Tegime pilte ka sealses kohvikus, sest külm talveilm tegi kiirelt oma töö ja nii oli vaja minna end soojendama. See aga andis juurde võimaluse teha kauneid pilte ka vanaaegses talumajas.

Talvine fotosessioon looduses Talvine fotosessioon looduses Talvine fotosessioon looduses Talvine fotosessioon looduses Talvine fotosessioon looduses Talvine fotosessioon looduses Talvine fotosessioon looduses Talvine fotosessioon looduses Talvine fotosessioon looduses Talvine fotosessioon looduses Talvine fotosessioon looduses Talvine fotosessioon looduses Talvine fotosessioon looduses Talvine fotosessioon looduses Talvine fotosessioon looduses Talvine fotosessioon looduses Talvine fotosessioon looduses Talvine fotosessioon looduses
eelmine | järgmine