Suvine fotosessioon Railiga

Railiga oli meil juba ammu plaanis teha üks mõnus suvine fotosessioon, kus ta saab olla maani kleidis, paljajalu ja tunda end kui printsess keset kaunist loodust. Pildistamispaigad sai valitud selliselt, et tekiks rohkelt erinevaid situatsioone ja taustale jääks näha võimalikult erinevaid kauneid looduslikke paiku.

Aeg lausa lendas ja me ei saanudki aru, kuidas järsku oli õhtu käes ja päike juba loojumas. See oli selge vihje sellest, et aeg oli hakata lõpetama. 4-tunnine fotosessioon oli möödunud justkui hetkega, aga selle aja jooksul saime ka palju ilusaid pilte. Raili oli väga rahul ja samuti ka mina - mul on alati hea meel, kui õnnestub teha mitu sellist kaadrit, mille vahelt on raske valida, millist suurelt seinale printida ja millised pildid seekord kõrvale jätta.

Alati on meeldiv ka see, kui ühe sessiooni jooksul lisandub rohkelt ideid, mismoodi korraldada järgmist fotosessiooni. Ka sellel korral tuli palju mõtteid, mida peaks kindlasti veel tegema, aga seda juba järgmisel korral.

Suvine fotosessioon Railiga Suvine fotosessioon Railiga Suvine fotosessioon Railiga Suvine fotosessioon Railiga Suvine fotosessioon Railiga Suvine fotosessioon Railiga Suvine fotosessioon Railiga Suvine fotosessioon Railiga Suvine fotosessioon Railiga Suvine fotosessioon Railiga Suvine fotosessioon Railiga Suvine fotosessioon Railiga Suvine fotosessioon Railiga Suvine fotosessioon Railiga Suvine fotosessioon Railiga Suvine fotosessioon Railiga
eelmine | järgmine