Reelika ja Reimo pulma ilupildid

Täna postitan Teile vaatamiseks pildi, mille juurde saaksin kirjutada lausa mitme lehekülje pikkuse loo. Lühidalt kokkuvõttes on tegemist Reimo ja Reelika pulma ilupiltide sessiooniga, mis toimus juba augusti alguses (2019). Kuna noorpaari ametlik registreerimine toimus aga alles kuu lõpus, siis jäi kokkulepe, et ma enne seda õiget päeva ühtegi pilti ei avalikusta.

Fotosessioon toimus Lahemaal, kus sõitsime pea terve päeva ringi ja tegime pilte erinevates ilusates kohtades. Algselt oli mõttes väga erinevaid kohti üle Eesti ja väga keeruline oli otsustada, kus me ikkagi sessiooni korraldame. Lõpuks pakkusin välja Lahemaa, sest seal on väga lähestikku erinevaid fotogeenilisi kohti. Planeerisin noorpaarile marsruudi ja koos veetsime ca 6-7 tundi kauneid pilte tehes.

Mul on äärmiselt hea meel, et Reelika ja Reimo valisid mind nende pulmafotograafiks.Reelika ja Reimo pulma ilupildid Reelika ja Reimo pulma ilupildid Reelika ja Reimo pulma ilupildid Reelika ja Reimo pulma ilupildid Reelika ja Reimo pulma ilupildid Reelika ja Reimo pulma ilupildid Reelika ja Reimo pulma ilupildid Reelika ja Reimo pulma ilupildid Reelika ja Reimo pulma ilupildid Reelika ja Reimo pulma ilupildid Reelika ja Reimo pulma ilupildid Reelika ja Reimo pulma ilupildid Reelika ja Reimo pulma ilupildid Reelika ja Reimo pulma ilupildid Reelika ja Reimo pulma ilupildid Reelika ja Reimo pulma ilupildid Reelika ja Reimo pulma ilupildid Reelika ja Reimo pulma ilupildid Reelika ja Reimo pulma ilupildid Reelika ja Reimo pulma ilupildid Reelika ja Reimo pulma ilupildid Reelika ja Reimo pulma ilupildid Reelika ja Reimo pulma ilupildid Reelika ja Reimo pulma ilupildid Reelika ja Reimo pulma ilupildid Reelika ja Reimo pulma ilupildid Reelika ja Reimo pulma ilupildid Reelika ja Reimo pulma ilupildid Reelika ja Reimo pulma ilupildid Reelika ja Reimo pulma ilupildid Reelika ja Reimo pulma ilupildid Reelika ja Reimo pulma ilupildid Reelika ja Reimo pulma ilupildid Reelika ja Reimo pulma ilupildid Reelika ja Reimo pulma ilupildid
eelmine | järgmine