Pisikese Muinasjutu fotostuudio

Pisikese Muinasjutu fotostuudio on Tabasalus paiknev täiesti uudne ja ainulaadne lastele suunatud mänguline fotostuudio.

Pisikese Muinasjutu fotostuudio on loodud, et pakkuda lapsevanematele võimalust täita nii enda kui oma laste väikesi unistusi täiesti omalaadsete ja Eestis seni ainulaadsete fotode näol. Teie lapsed saavad tunda end ehtsate printsesside, haldjate, printside või mistahes muinasjutu kangelastena. Stuudio on kui väike muinasjutumets kauni tiigi kaldal, kus on võimalik otsida aardeid, lugeda võluraamatuid, suhelda loomadega ja unistada laternavalgusel veepeegelduses.

Pisikese Muinasjutu fotostuudio erineb teistest stuudiotest seetõttu, et meie eesmärgiks pole pakkuda suurt hulka keskpäraseid fotosid, vaid pigem vähem, kuid see-eest väga kõrge kvaliteedi ja sisuga postkaardilikke pilte, mis jäävad nii Teile kui Teie lastele kauniks mälestuseks alatiseks.

Pisikese Muinasjutu fotostuudio Pisikese Muinasjutu fotostuudio Pisikese Muinasjutu fotostuudio Pisikese Muinasjutu fotostuudio Pisikese Muinasjutu fotostuudio Pisikese Muinasjutu fotostuudio Pisikese Muinasjutu fotostuudio Pisikese Muinasjutu fotostuudio Pisikese Muinasjutu fotostuudio Pisikese Muinasjutu fotostuudio Pisikese Muinasjutu fotostuudio Pisikese Muinasjutu fotostuudio Pisikese Muinasjutu fotostuudio Pisikese Muinasjutu fotostuudio
eelmine | järgmine